Týden hokeje v Rakovníku - 22.9.2017

V pátek 22.9. 2017 proběhla na zimní stadionu v Rakovníku náborová akce pod hlavičkou ČSLH  „Pojď hrát hokej“. Vše začalo v 16 hodin .

Akce měla stanovený program, který začínal registrací, vyplněním přihlášek. Pro děti byly připraveny dresy a drobné dárky.

Volný čas před přesunem zapsaných dětí a rodičů ke krátké prezentaci hokeje byl vyplněn ukázkou tréninku rakovnické přípravky přímo na ledové ploše.

Po prezentaci, která byla určena hlavně rodičům a seznámila je se základními informacemi o klubu, finanční náročností, používanou výstrojí a hlavně bezpečností ledního hokeje, se děti přesunuly do určené šatny, kde se převlékly.

Program pokračoval na ledové ploše, kde si děti převzali trenéři a formou her jim pomáhali s jejich prvními krůčky na ledě.

Celou akci zakončilo společné fotografování, při odchodu děti dostaly sladkou odměnu za snahu.

Náborové akce se zúčastnilo 20 dětí za dohledu a podpory dostatečného počtu zkušených trenérů a asistentů.

Napsáno dne: 04. 09/2017