Týden hokeje v Rakovníku 26. 1. 2018

V pátek 26.1.2018  proběhla na zimní stadionu v Rakovníku v letošní hokejové sezoně druhá řada náborové akce pod hlavičkou ČSLH  „Pojď hrát hokej“.

Tato akce je určena pro všechny děti, které chtějí začít hrát hokej a začala v 16:15.

Po zkušenostech z minulých náborů byla u vchodu do zimního stadionu připravena registrace nových zájemců.S vyplňováním přihlášek pomáhaly proškolené dobrovolnice, které zároveň předaly již zaregistrovaným dětem hokejové dresy a drobné dárky.

Volný čas před přesunem zapsaných dětí a rodičů ke krátké prezentaci hokeje byl vyplněn ukázkou tréninku přímo na ledové ploše rakovnickou přípravkou.

Po prezentaci, která byla určena hlavně rodičům, aby se seznámili se základními informacemi o klubu, finanční náročností, používanou výstrojí a hlavně bezpečností ledního hokeje, se děti přesunuly do určené šatny, kde se převlékly.

Pak už následoval hlavní bod programu. Trenéři si děti na ledové ploše rozdělili a pomáhali jim s jejich prvními krůčky na ledě. Vše formou her a zábavy.

Celou akci zakončilo společné fotografování  a  děti  ještě  při odchodu dostaly sladkou odměnu za snahu.

Náborové akce se zúčastnilo 25 dětí za dohledu a podpory dostatečného počtu zkušených trenérů a asistentů.

Všem děkujeme.

FOTOGALERIE
 

Napsáno dne: 27. 01/2018

Aktuality

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

Termíny veřejného bruslení

Sponzoři

Kontakt
HC Rakovník, z.s.
Nábř. Dr. Beneše 2332
269 01 Rakovník
Web: hc-rakovnik.cz
Email: vedouci.zs@seznam.cz
Tel.: 313 517 234
Mapa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace