Revoluční změny v krajské lize mužů.

Dne 20. dubna 2017 se na Strahově uskutečnila schůze zástupců KLM a bylo rozhodnuto o nové podobě této soutěže.

Krajská liga bude mít celkem 16 účastníků rozdělených do dvou skupin Západ a Východ.

Západní skupina:  Černošice, Králův Dvůr, Příbram, Rakovník, Slaný, Mělník, Neratovice, PZ Kladno junioři.

Východní skupina:  Benešov, Čáslav, Kutná Hora, Poděbrady, Vlašim, Žabonosy, Velké Popovice, Mladá Boleslav.

Západní skupina je jednoznačně složena ze silnějších mužstev. /oba finalisté posledního ročníku, 5 účastníků posledního play off, nejsilnější juniorské mužstvo/

Ve skupině budou mužstva  spolu hrát dvoukolově a jednokolově s každým ze soupeřů z druhé skupiny.

Po základní části postoupí do play off první čtyři mužstva z každé skupiny. Poslední ve skupině bude hrát baráž o udržení dvoukolově s posledním z druhé skupiny a dvěmi nejlepšími mužstvy z krajské soutěže.

Play off se bude hrát na dva vítězné zápasy, pravděpodobně středa-sobota-neděle. Při nerozhodném výsledku bude následovat bez úpravy ledu prodloužení 3 na 3, 5 min., když se nerozhodne - nájezdy (3).

Prodloužení 3 na 3, 5 min. bude následovat i při nerozhodném výsledku v základní části, případně nájezdy (3).

Baráž se bude prodlužovat na 10 min, 5 na 5.

Soutěž začíná 9. září 2017.

Play off mají řídit dva hlavní rozhodčí. /druhého zaplatí svaz/

Juniory PZ Kladno tvoří hráči ročníků 1997 a mladší.

Krajská sotěž by měla mít také 16 mužstev, dvě skupiny, bude doplněna o 5 mužstev, která vzniknou z bývalých juniorských týmů. /HC Rakovník B a další/

Bude nutné ještě stanovit pravidla pro střídavé starty a pod.

Juniorské soutěže kromě extraligy byly zrušeny! /cca 600-700 hráčů v republice/ Extraliga junorů je uzavřena.

Jednání se za HCR zúčastnil trenér A mužstva O. Vejvoda a  předseda HCR J. Gebhart.

J. Gebhart

Napsáno dne: 21. 04/2017

... Sauna

Ve dnech státních svátků bude sauna uzavřena.

​Jedná se o tyto dny:

- pátek 14.4., pondělí 17.4.2017

- ​pondělí 1.5., pondělí 8.5.2017

Napsáno dne: 03. 04/2017

Ukončení sezóny

Děkujeme všem příznivcům ledního hokeje, dětem které se snažily, jejich rodičům, hráčům, fanouškům, vedoucím a trenérům, zaměstnancům HC, sponzorům a Městu Rakovník.

DĚKUJEME.
Vedení HC Rakovník

Napsáno dne: 03. 04/2017

Do Rakovníka přijedou hokejisté z Běloruska

S příchodem jara program na rakovnickém zimním stadionu ještě nekončí. V pondělí totiž přijedou amatérští hokejisté až z Běloruska a sehrají zde čtyři přátelské zápasy.

HOKEJ - ilustrační foto.

„Jsou z města Vitebsk, ležícího na severu Běloruska, byli tady již loni a mají to k nám více než 1500 kilometrů," přiblížil organizátor akce Pavel Zuska starší, který uvedl časy jednotlivých utkání. „V pondělí od 19 hodin se s nimi utkají policisté, v úterý od 17:15 si to rozdají s rakovnickými veterány, ve středu od 19:15 budou hrát s BNB Rakovník a ve čtvrtek v 17:15 bude vrchol čtyřdenního programu, když se utkají s našimi juniory, přičemž před samotným zápasem proběhne vyvěšení české a běloruské vlajky a zahrají se i státní hymny."

Napsáno dne: 20. 03/2017

KLM HC Rakovník - HK Králův Dvůr Ne 17.9.2017 od 17:30 hod.
​KSM HC Rakovník "B" - HK Kralupy nad Vltavou
​LSŽB HC Sparta Praha - HC Rakovník