B: 52. Krejčí (Douda) - 21. Havel (Kašák), 28. Příhoda (Kašák), 30. Havel (Chvátal, Heran), 37. Nový (Boháček), 40. Vočadlo (Příhoda), 54. Příhoda (T.Fiala)

Vyloučení 2:2, využití 0:0, v oslabení 0:0
Rozhodčí: Švejda - Kovačík, Macháč
Diváci: 300

HC Rakovník: Pospíšil (od 40:00 Burgr) - Mikeš, Krejčí, Kotál, Vyskočil, Kříž, Šmíd, Vošta, Krpelan, Kounovský, Ságner, Klaus, Douda, Ambroz, Nosek, O.Gebhart, M.Gebhart, Bauer, Hegenbart, Grill, Pechanec, Král

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Novák, Pokorný, Stinka, Nový, Heran, Havel, Vernek, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Novotný, Boháček

24.1.  4.třída Rakovník - Kladno 6:12

24.1.  MLŽ Rakovník - Klášterec 7:6

24.1.  KLJ Rakovník - Kralupy 9:6

Napsáno dne: 19. 01/2015

Informace pro návštěvníky ZS

Upozorňujeme návštěvníky zimního stadionu na vyznačenou obytnou zónu v úseku od zimního stadionu směrem k plaveckému bazénu, ve které je přestupkem parkování mimo vyznačená místa.

Napsáno dne: 16. 01/2015

Víkendové výsledky

KLM HC Rakovník - HC Poděbrady 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)

Nemá cenu si nic nalhávat. Tohle nebylo povedené utkání ze strany Rakovníka. Hráči neměli tu správnou jiskru, kazí přihrávky a ještě dělají chyby v obranné části, nebo se nechají v nesprávný okamžik vyloučit, čímž zapříčiní i gól.

Pospíšil se v brance nenudil. I když dostal hned ve 4. minutě po samostatné akci gól na 0:1, další čtyři zákroky zabránily většímu debaklu. Šanci srovnat měl Bauer, Kounovský i Klaus, ale nebylo jim přáno.

Naopak pár vteřin před odchodem do šatny padl přes mladého Šmída druhý gól. Z šatny vylezli hráči odhodláni s výsledkem něco udělat. Už v minulém utkání ukázali, že to umí. Povedlo se jim sice srovnat, ale celé snažení přišlo pak stejně vniveč.

Blýskat na lepší časy se mohlo už z hokejky Doudy, nebo po tyčce Mikeše, ale bohužel. Snížení přinesl až po nahrávce Bauera Vyskočil.

Posledně jmenovaný zařídil i srovnání, tentokrát mu asistoval Kounovský – 2:2. Domácí už však na tomto stavu nedokázali stavět. V poslední třetině opět selhali. Po útočném faulu šli do oslabení a inkasovali. Gól to byl pro Poděbrady dost šťastný, protože se dvakrát před tím, než se dostal za Pospíšilova záda, odrazil od brusle hráčů. Brankář na puk ani neviděl – 2:3.

Když běžely poslední dvě minuty utkání, musel na trestnou lavici pro změnu zkušený Ambroz, který fauloval naprosto zbytečně. I když pak domácí ještě odvolali Pospíšila, ve hře pět na pět už nic neuhráli, naopak na ukazateli svítilo 59:52, když hosté poslali puk do prázdné branky – 2:4.

„Nedaří se nám, děláme školácké chyby. Jsem zvědavý, jak dohrajeme základní část. Bylo by dobré postoupit z druhého místa, ale ještě nás čekají nelehká čtyři kola," dodal k zápasu vedoucí týmu Vladimír Soukup.

Rakovník: Pospíšil (Burgr) – Mikeš, Krejčí – Nosek, Klaus, Douda – Vošta, Vyskočil – Kounovský, M. Gebhart, O. Gebhart – Kotál, Kříž – Bauer, Ságner, Ambroz – Šmíd, Grill, Pechanec. Trenér Tomáš Bodinger. Vyloučení: 4/6, diváků: 250, rozhodčí: Dundr, Formánek, Řešátko. Příští utkání: NE 25. ledna, 17:30 HC Rakovník – Junior Mělník.

LMŽ HC Rakovník - Slovan Ústí  6:2

KLJ SK Černošice - HC Rakovník   6:7