Členský příspěvek

Spolkový členský příspěvek:

Členové spolku si na své Valné hromadě odhlasovali výši členských příspěvků, které je povinen každý z členů zaplatit za příslušný kalendářní rok tak, aby nejpozději do 31.12. toho kterého roku byly přijaté spolkem.

Tento příspěvek platí pouze členové spolku, pro které není stanoven členský příspěvek oddílový.

Příspěvek je možné uhradit v kanceláři zimního stadionu v hotovosti nebo bezhotovostně na účet spolku číslo 9037221/0100. Při platbě bezhotovostní bude variabilním symbolem první část rodného čísla (r.č.-před pomlčkou) a do zprávy pro příjemce bude uvedeno příjmení a jméno člena, za kterého je příspěvek hrazen. Příspěvek za daný kalendářní rok je možné hradit celoročně.

Nebude-li částka příspěvku za rok 2016 připsána nejpozději do 31.1.2017 na účet spolku, zanikne dlužníkovi členství v hokejovém klubu.

Nově přijatý člen je povinen zaplatit příspěvek na příslušný kalendářní rok ve stanovené výši bez ohledu na to, ve kterém období byl zapsán do seznamu členů spolku.

Výše ročního příspěvku:

• dospělá osoba - Kč 500,--

• důchodci - Kč 300,--

• studenti do 26 let - Kč 200,--
Napsáno dne: 17. 01/2017

Hokejová show

Tým herce Dejdara bavil Rakovník

Rakovník – Přestože rakovničtí hokejisté svoje víkendové utkání sehráli na venkovním kluzišti, bylo na zimním stadionu v Rakovníku pořádně živo. Zavítal sem totiž tým Martina Dejdara – HC Olymp Praha, který se v exhibičním utkání střetl s rakovnickým seniorským výběrem.

Do Rakovníka zavítal HC Olymp Praha

„Podobná akce se u nás uskutečnila asi před 12 lety a setkala se s velkým úspěchem. Na ten jsme chtěli navázat i nyní," vyjádřil se k okolnostem vzniku akce předseda HC Rakovník Jaroslav Gebhart. To se povedlo tak napůl. „Diváků mohlo být i více, což ale zapříčinila i tuhá zima, jež na stadionu panovala. I tak se ale přítomní dobře bavili."

V utkání hraném 3 x 20 minut patřili k nejznámějším osobnostem Olympu kromě Martina Dejdara herecký kolega Pavel Nový, bývalí hokejisté Jaroslav Nedvěd a Daniel Branda či sportovní redaktor Jiří Holzel. Za domácí tým nastoupili např. hokejbalista Milan Sýkora st., hokejový trenér Tomáš Bodinger nebo učitel a nohejbalista Petr Zrubec.

Ještě než začal samotný duel, uvedla moderátorka Kateřina Hrachovcová na led rozhodčího Marka Svobodu, který při vstupu na ledovou plochu spadl přes brankáře Olympu J. Svobodu, čímž odstartoval množství humorných scének, které celou show provázely. Herec a komik Miloš Knor zazpíval upravenou československou státní hymnu, beatboxer Nasty seznámil všechny přítomné s herní taktikou Olympu a po něm už následovalo úvodní buly.
Diváci si během sobotního odpoledne rozhodně nenudili. Kromě 25 branek a spousty humorných vložek, nechyběly ani dovednostní soutěže a k vidění bylo i vystoupení dívek pražského Olympu, republikových šampionek v synchronizovaném krasobruslení. „Výkon krasobruslařek mě mile překvapil a jejich synchronizované bruslení bylo velkým zážitkem pro mě i pro diváky," byl ohromen Jaroslav Gebhart.

Olymp nakonec zdolal rakovnický výběr těsně 13:12 a jeho zakladatel Martin Dejdar pro Rakovnický deník řekl. „Atmosféra byla v pohodě, dobře jsme si zabruslili, diváci se bavili, takže si myslím, že to splnilo svůj účel."

Známý herec založil Olymp před deseti lety po seriálu Poslední sezona, při jehož natáčení se také naučil hrát hokej. „Předtím jsem hokej nikdy nehrál, takže jsem začal až ve čtyřiceti. Před natáčením jsme trénovali asi osm měsíců a poté další tři měsíce natáčeli na ledě. Samozřejmě jsme z toho měli odřené nohy, které mě bolí dodnes, ale hůř na tom byli hokejisté, kteří nás dublovali. Ti strašně kňučeli, protože jsou zvyklí mít brusle tak dvě hodiny, tady je však museli mít osm až deset, takže trpěli jak zvířata," řekl Dejdar, pro něhož byl hokej vždy sportem číslo jedna. „Sice jsem ho předtím nehrál, ale vždy jsem se na něj rád díval. Možná se mi potom, co jsem do toho trochu pronikl, změnil pohled na něj a trochu mě to poučilo."
Během show se vybralo několik tisíc Kč, jež putují na charitativní projekt Kuře – pomozte dětem.

HC Rakovník senior team: Čepela, Dyršmíd, Černá – Zilcher, Tichý, Novák, Liprt, Zrubec, Bodinger, Opat, Opat, Brichta, Sýkora, Lev, Lochovský.

HC Olymp: Svoboda – Frýd, Čechlovský, Tuháček st., Tuháček ml., Čermák, Plýhal, Zapletal, Herda, Branda, Holzel, Nedvěd, Knor, Nový, Dejdar.

Fotogaleria: http://rakovnicky.denik.cz/galerie/do-rakovnika-zavital-tym-martina-dejda-hc-olymp.html?photo=106
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/tym-herce-dejdara-bavil-rakovnik-20161209.html

Napsáno dne: 09. 12/2016

KLM HC Rakovník - HK Králův Dvůr Ne 17.9.2017 od 17:30 hod.
​KSM HC Rakovník "B" - HK Kralupy nad Vltavou
​LSŽB HC Sparta Praha - HC Rakovník