... Sauna

Ve dnech státních svátků bude sauna uzavřena.

​Jedná se o tyto dny:

- pátek 14.4., pondělí 17.4.2017

- ​pondělí 1.5., pondělí 8.5.2017

Napsáno dne: 03. 04/2017

Ukončení sezóny

Děkujeme všem příznivcům ledního hokeje, dětem které se snažily, jejich rodičům, hráčům, fanouškům, vedoucím a trenérům, zaměstnancům HC, sponzorům a Městu Rakovník.

DĚKUJEME.
Vedení HC Rakovník

Napsáno dne: 03. 04/2017

Do Rakovníka přijedou hokejisté z Běloruska

S příchodem jara program na rakovnickém zimním stadionu ještě nekončí. V pondělí totiž přijedou amatérští hokejisté až z Běloruska a sehrají zde čtyři přátelské zápasy.

HOKEJ - ilustrační foto.

„Jsou z města Vitebsk, ležícího na severu Běloruska, byli tady již loni a mají to k nám více než 1500 kilometrů," přiblížil organizátor akce Pavel Zuska starší, který uvedl časy jednotlivých utkání. „V pondělí od 19 hodin se s nimi utkají policisté, v úterý od 17:15 si to rozdají s rakovnickými veterány, ve středu od 19:15 budou hrát s BNB Rakovník a ve čtvrtek v 17:15 bude vrchol čtyřdenního programu, když se utkají s našimi juniory, přičemž před samotným zápasem proběhne vyvěšení české a běloruské vlajky a zahrají se i státní hymny."

Napsáno dne: 20. 03/2017

Nová sezóna začne již v SRPNU

Výkonný výbor HCR na své poslední schůzi stanovil začátek nové sezóny 2017-2018.

Na poslední schůzi výkonného výboru HCR bylo jednomyslně rozhodnuto, že nová sezóna začne historicky poprvé již v srpnu. Když půjde vše podle představ, tak od 1. srpna bude spuštěno chlazení a okolo 10. srpna chceme zahájit provoz. To, co je na ostatních stadionech běžné, bude realitou i v Rakovníku. Již nebudeme muset absolvovat předsezónní přípravu na stadionech  ve Slaném, Kladně, Berouně, nebo na Hvězdě. Při náběhu poslední sezóny bylo v září velice teplé počasí okolo 30 stupňů, umožnilo nám to ověřit, že technicky je možné plochu uchladit a vyrobit kvalitní led.  Na nadcházející sezónu nám byla schválena dotace na provoz ZS od města Rakovníka ve stejné výši, jako loni, což znamená, že prodloužení provozu ZS  o cca 50 dnů půjde čistě na náklady HCR. Loni jsme  poprvé provozovali zimní stadion po celý březen, letos to bude již druhý březen  a od léta tedy začne  nejdelší sezóna, která by měla skončit  až 31.3.2018. Během dvou let se provoz  prodlouží o třetinu. To vše bude znamenat větší zátěž pro všechny naše zaměstnance a dobrovolné pomocníky.

Letos bruslíme do pátku 31. března 2017.

Za výkonný výbor  J. Gebhart

Napsáno dne: 20. 03/2017