Rozpis ledové plochy


St 18. 10. 2017

06:00 - 07:00: KRASO
09:45 - 10:45: ZŠ Pavlíkov+1
12:30 - 13:30: Kraso
13:45 - 14:45: Družina 1. ZŠ
15:00 - 16:00: SOU
16:15 - 17:15: 2010 - 12
17:15 - 18:15: 2008 - 09
18:30 - 19:30: SZ
19:45 - 21:00: BNB
21:15 - 22:30: BNB

Čt 19. 10. 2017

06:30 - 07:30: Valeo
09:00 - 11:00: ZŠ Chráštany
13:00 - 14:00: MRak
15:30 - 16:30: 2008 - 09
16:45 - 17:45: SZ
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A
20:30 - 21:45: BNB
22:00 - 23:15: BNB

Pá 20. 10. 2017

06:30 - 07:30: Pavlis
09:00 - 11:00: ZŠ Chráštany
13:45 - 14:45: Kraso
14:45 - 16:00: Škola bruslení
16:15 - 17:15: 2010 - 12
17:15 - 18:15: MŽ
18:30 - 19:30: A + B
19:45 - 20:45: Veřejné bruslení
21:00 - 22:15: BNB

So 21. 10. 2017

07:30 - 08:45: Veselý
09:00 - 11:00: MZ Rakovník - HC Kladno
11:00 - 13:00: SZ Rakovník - HC Kladno
13:30 - 15:30: Veřejné bruslení
16:00 - 17:45: 2011-2012
18:00 - 19:00: Volráb
19:30 - 20:45: Ortcikr

Ne 22. 10. 2017

06:30 - 07:30: Kraso
07:45 - 08:45: 2010 - 12
09:00 - 10:00: Brychta
10:15 - 11:30: Kučera
13:30 - 15:30: Veřejné bruslení
16:30 - 18:30: Rakona
18:45 - 20:00: Hauner
20:15 - 21:30: Srbeč

Po 23. 10. 2017

08:00 - 09:00: MOA
09:00 - 11:00: ZŠ Chráštany
13:30 - 14:30: KRASO
14:45 - 15:45: SOU Křivoklát
16:00 - 16:50: 2010-12
16:50 - 17:45: 2008-09
18:00 - 19:00: MŽ+SŽ
19:15 - 20:30: Policie
20:45 - 22:00: BNB

Út 24. 10. 2017

06:45 - 07:45: Godeša
09:00 - 11:00: ZŠ Chráštany
13:30 - 14:45: KRASO
14:45 - 16:30: Škola bruslení
16:45 - 17:45: MZ
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A
20:30 - 21:45: BNB
22:00 - 23:15: BNB

St 25. 10. 2017

06:00 - 07:00: KRASO
09:00 - 11:00: ZŠ Chráštany
13:45 - 14:45: Družina 1. ZŠ
15:00 - 16:00: SOU
16:15 - 17:15: 2010 - 12
17:15 - 18:15: 2008 - 09
18:30 - 19:30: SZ
19:45 - 21:00: BNB
21:15 - 22:30: BNB

Čt 26. 10. 2017

06:30 - 07:30: Valeo
08:00 - 13:00: Udržba LP
14:15 - 15:15: KRASO
15:30 - 16:30: 2008 - 09
16:45 - 17:45: SZ
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A
20:30 - 21:45: BNB
22:00 - 23:15: BNB

Pá 27. 10. 2017

06:30 - 07:30: Pavlis
14:45 - 16:00: Škola bruslení
16:15 - 17:15: 2010 - 12
17:15 - 18:15: MŽ
18:30 - 19:30: A + B
19:45 - 20:45: Veřejné bruslení
21:00 - 22:15: BNB

So 28. 10. 2017

07:30 - 08:45: Veselý
09:00 - 10:15: Kučera
13:30 - 15:30: Veřejné bruslení
16:00 - 17:00: Brychta
18:00 - 19:15: Hauner
19:30 - 20:45: Ortcikr

Ne 29. 10. 2017

06:30 - 07:30: Kraso
07:45 - 08:45: 2010 - 12
09:00 - 11:00: MZ Rakovník - Sparta Praha
11:00 - 13:00: SZ Rakovník - Sparta Praha
13:30 - 15:30: Veřejné bruslení
17:30 - 20:00: Rakovník - Neratovice KLM
20:30 - 21:45: Srbeč

Po 30. 10. 2017

08:15 - 09:15: MOA

Termíny nejbližších utkání

21. 10. 2017   09:00 - 11:00

MZ Rakovník - HC Kladno

21. 10. 2017   11:00 - 13:00

SZ Rakovník - HC Kladno

21. 10. 2017   16:00 - 17:45

2011-2012

29. 10. 2017   09:00 - 11:00

MZ Rakovník - Sparta Praha

29. 10. 2017   11:00 - 13:00

SZ Rakovník - Sparta Praha

29. 10. 2017   17:30 - 20:00

Rakovník - Neratovice KLM

Termíny veřejného bruslení

20. 10. 2017    19:45 - 20:45


21. 10. 2017    13:30 - 15:30


22. 10. 2017    13:30 - 15:30


27. 10. 2017    19:45 - 20:45


28. 10. 2017    13:30 - 15:30


29. 10. 2017    13:30 - 15:30


Sponzoři

IN-LINE  PLOCHA  

              ANTUK. KURT 

objednávejte na tel. 724 937 638

(možno využít na: IN-LINE HOKEJ, BADMINTON, ...)

____________________________________

HC Rakovník

____________________________________

 

 

Rakovník

 

Informační systém krajského úřadu

 

sponzor

 

sponzor

 

sponzor

 

 

sponzor

Kontakt
HC Rakovník, z.s.
Nábř. Dr. Beneše 2332
269 01 Rakovník
Web: hc-rakovnik.cz
Email: vedouci.zs@seznam.cz
Tel.: 313 517 234
Mapa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace