KRASOBRUSLAŘSKÁ přípravka

Od sezony 2015-2016 vzniká v Rakovníku nový oddíl  krasobruslení, který vede trenérka Mgr. Elena Liashenko, stříbrná a dvojnásobná bronzová evropská medailistka. Oddíl je určen pro děti (chlapce a dívky) ve věku 3-5let.

TRÉNINKY:

úterý:         16:30 - 17:15hod,  suchá příprava 17:30 - 18:30
pátek:        14:45 - 15:30hod.

ČLENSKÉ  PŘÍSPĚVKY:

členské příspěvky se hradí v měsících listopad až březen (celkem 5x) výše měsíčního členského příspěvku činí 500Kč měsíčně/dítě za druhé dítě se hradí 50% členského příspěvku - 250Kč měsíčně třetí dítě zdarma. Měsíční příspěvek je nutné uhradit nejpozději do rvního tréninku v měsíci, za nějž je příspěvek hrazen, a to buďto složením hotovosti v recepci zimního stadionu v Rakovníku nebo bezhotovostně - poukázáním finančních prostředků na účet  spolku č. 9037221/0100. Variabilním symbolem pro platbu bezhotovostní bude první část rodného čísla dítěte (r.č.-před pomlčkou) a do zprávy pro příjemce bude uvedeno příjmení a jméno dítěte s označením oddílu, do kterého je dítě zařazeno.

DOPLŇUJÍCÍ  INFORMACE:

Dětem je vždy k dispozici jedna šatna
Choďte tak, aby Vaše dítě bylo včas na tréninku !
Nezapomínejte na pravidelnou docházku !
Každé dítě začíná bruslit nebo bruslí na ledě samo bez rodičů pouze za pomoci hrazdiček a je-li to třeba tak i asistentů trenérky. Rodiče mají vstup na ledovou plochu zakázán !!!

Povinné vybavení při vstupu na LP:
nabroušené brusle (né plastové), rukavice (alespoň dvoje za trénink), helma (stačí cyklistická nebo lyžařská)

Doporučené vybavení při vstupu na LP:
teplé oblečení, kapesníčky, teplý čaj

KLM HC Rakovník - HK Králův Dvůr Ne 17.9.2017 od 17:30 hod.
​KSM HC Rakovník "B" - HK Kralupy nad Vltavou
​LSŽB HC Sparta Praha - HC Rakovník